Commons:Wiki Science Competition 2017 in Ukraine

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
.
Конкурс наукових фотографій 2017
в Україні
Конкурс наукових зображень 2017
Конкурс наукових зображень 2017

Ідея

[edit]

Культура не може існувати без науки. Недостатньо лише говорити про науку — треба її показувати. Тому виникає потреба зробити та поділитися науковими зображеннями. Саме з такої причини виникає необхідність конкурсу наукових фотографій. Вперше такий конкурс проходив восени 2015 року, українська частина відбулася у жовтні.

Цей конкурс прийшов до Вікіпедії, тому що Вікіпедія — це активне середовище, спрямоване на накопичення та розповсюдження знань, які є вільними та доступними для всіх. Такі засади роблять Вікіпедію гарною платформою для публікації наукових фотографій. Відкритий доступ, зацікавленість спільноти та користувачів Вікіпедії в інформації та загальна надійність — це лише деякі з рис вільної енциклопедії, які роблять її привабливим середовищем задля популяризації науки загалом та наукових зображень зокрема. Визначною особливістю Вікіпедії є її здатність розповсюджувати знання, а наукові фотографії оцінюються як насичений носій інформації, що робить співпрацю між спільнотою Вікіпедії та науковими фотографами вигідною для обох сторін. Конкурс наукових фотографій — це поштовх для формування стійких взаємовідносин між ними.

Часові рамки

[edit]

Період подання зображень тривав із 1 по 30 листопада 2017. Ви по бажанню можете завантажити більше однієї фотографії.

Оцінювання

[edit]

Оцінювати роботи буде кваліфіковане журі, яке складається зі спеціалістів у різних галузях науки.

Усі зображення на цій сторінці (крім логотипу) були завантажені для Вікіпедії у Вікісховище під час української частини конкурсу наукових фотографій 2015 та зайняли призові місця. Натиснувши на зображення ви перейдете на сторінку файлу з детальним описом, інформацією про авторів та правила використання.

Див. також

[edit]

Посилання

[edit]