Commons:Wiki Science Competition 2017 in Ukraine/FAQ

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
.
Конкурс наукових фотографій 2017
в Україні

Як я можу змінити категорію після того як я завантажив/ла зображення?[edit]

Вам не потрібно буде вилучати зображення для того, щоб змінити категорію (наприклад, з загальних зображень на мікроскопію). Просто натисніть на кнопку «Edit» угорі сторінки і знайдіть слова [[Category:category name]] (для цього Ви можете використовувати комбінацію клавіш Ctrl+F) та змініть категорію, яка Вам не потрібна, на категорію, яку Ви хочете, щоб зображення мало.

Наприклад, з [[Category:General category images from European Science Photo Competition 2017]] на [[Category:Microscopy images from European Science Photo Competition 2017]]. Натисніть на кнопку «Save page». Це перемістить зображення з Category:General category images from European Science Photo Competition 2017 (загальної категорії) до Category:Microscopy images from European Science Photo Competition 2017‎ (категорії мікроскопії).

Як я можу додати зображення, що я завантажив/ла до статті Вікіпедії?[edit]

Ви можете подивитись відео-інструкцію й прослідувати за показаними в ньому кроками:

Або почитати детальні інструкції:

Чому біля мого файлу написано «Цей файл некатегоризований» і як я можу це змінити?[edit]

Щоб зображення у Вікісховищі легше було шукати, їх категоризують відповідно до зображених на них об'єктів. Наприклад, зображення з нейроном PLoSBiol4.e126.Fig6fNeuron.jpg додається до кількох категорій, у кожній з яких є більше зображень, що це зображують:

Для того, щоб категоризувати Ваше зображення, Ви можете пошукати категорії використовуючи поле пошуку у верхньому правому куті сторінки, або ж Ви можете знайти зображення подібне до Вашого за тематикою й скопіювати категорії з цього зображення. Категорії розташовуються внизу сторінки.

Я не пам'ятаю, як названі були мої файли. Як мені їх знайти після завантаження?[edit]

Це досить легко. Кнопки для показу Вашого внеску та Ваших завантажень знаходяться у верхньому правому кутку сторінки (будь-якої) у Вікісховищі

Це зображення показує, як виглядає кнопка «Uploads», якщо в Вас мова інтерфейсу англійська (будь ласка, зверніть увагу, що поряд з нею знаходиться кнопка «Contributions»). Просто натисніть її для висвітлення списку Ваших завантажень — в ньому можна знайти той файл, який Вас цікавить.