Template:No tag message whitetemplate/cs

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

dansk  italiano  sicilianu  Deutsch  català  magyar  čeština  português do Brasil  Esperanto  español  português  English  hrvatski  français  Nederlands  Deutsch (Sie-Form)‎  norsk nynorsk  polski  galego  íslenska  slovenščina  suomi  svenska  Türkçe  Ελληνικά  беларуская (тарашкевіца)‎  български  македонски  русский  українська  മലയാളം  日本語  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  فارسی  +/−


Pravděpodobně je problém s popisem a (nebo) licencí tohoto souboru. Vložil(a) jste do popisu obrázku pouze šablonu, která není platnou licencí, i když poskytuje informace o obrázku. Můžete, prosíme, problém vyřešit tím, že k výše uvedenému obrázku licenci doplníte? Provádí se to tak, že otevřete k editaci stránku souboru, doplníte údaj o licenci do jejího textu a stránku uložíte. Nahrání nové verze tohoto obrázku nezmění jeho popis. Tato stránka vám poskytne více informací, jakou licenci můžete zvolit. Děkujeme.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{No tag message whitetemplate}} instead.