Template:Please link images/sk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

Afrikaans  العربية  беларуская (тарашкевіца)  বাংলা  català  čeština  dansk  Deutsch  Deutsch (Sie-Form)  Ελληνικά  English  Esperanto  español  فارسی  suomi  français  galego  עברית  magyar  íslenska  italiano  日本語  ქართული  한국어  македонски  മലയാളം  norsk bokmål  Plattdüütsch  Nederlands  norsk  polski  português  português do Brasil  română  русский  sicilianu  slovenčina  slovenščina  српски / srpski  svenska  Türkçe  українська  Tiếng Việt  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  +/−


Ďakujeme že vkladáte súbory (najčastejšie obrázky) do Wikimedia Commons. Uvedomte si prosím, že súbory nahrávané na Commons by mali byť použiteľné všetkými užívateľmi projektov Wikimedia. To je možné iba za predpokladu, že ich všetci budú môcť nájsť.

Aby bolo možné nájsť súbory ktoré sem nahráte, mali by byť na mieste, ktoré je možné nájsť pomocou navigácie štruktúry kategórií. To znamená, že by ste mali vložiť súbor do stránok s odpovedajúcimi témami: vždy do kategórií, prípadne aj do špeciálnych stránok s galériami, ak sú k téme vytvorené. Niektoré súbory je vhodné vložiť do viacerých rôznych kategórií súčasne (napríklad zároveň podľa miesta a zároveň podľa druhu objektu - prípadne do viacerých tém, ak je v súbore viac výrazných objektov alebo javov (ľudia, stavby, zvieratá, činnosti, situácie...).

O kategóriách sa dočítate podrobnejšie (zatiaľ len anglicky a v niekoľkých ďalších jazykoch) na stránke Commons:Categories. Ak chcete nájsť vhodnú kategóriu pre konkrétny súbor, môže Vám pomôcť stránka CommonSense, ktoré vyhľadá, kam sú zaradené obrázky umiestnené na podobných stránkach, a podľa toho navrhne umiestnenie pre Váš súbor. (Pre obrázky týkajúce sa miestopisu alebo diania na Slovensku, skúste nájsť vhodné podkategórie podľa kraja a podľa tematiky v kategórii Category:Slovakia.) Vecné témy môžete tiež hľadať pomocou hlavnej kategórie Category:Topics.

Prehľad súborov, ktoré ste už na Commons nahrali, môžete nájsť v tejto galérii.

Je dôležité, aby súbory boli v obecnej štruktúre umiestnené niekde. V súčasnosti je na Commons obrovské množstvo vôbec nezaradených (nekategorizovaných) súborov. Uvítame, ak pomôžete s ich roztriedením a priradením do kategórií.

Vďaka.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Please link images}} instead.