Template:WLM 2013 thank you/et

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

العربية  català  Deutsch  Deutsch (Sie-Form)  English  español  eesti  français  galego  magyar  italiano  Nederlands  polski  română  svenska  ไทย  українська  +/−

Täname Sind, et osalesid fotovõistlusel "Kultuurimälestised Vikipeediasse/Wiki Loves Monuments 2013"! Palun anna meile tagasisidet.

Hea WLM 2013 thank you!

Aitäh, et võtsid osa võistlusest "Wiki Loves Monuments 2013" ja jagasid oma fotosid terve maailmaga! Sooviksime kasutada veel paari minutit Sinu ajast.

Tänu inimestele nagu Sina kogunes rohkem kui 50 maailma riigist kokku üle 365 000 foto kultuuripärandi objektidest. See on suurim hulk fotosid, mis kunagi ühelegi võistlusele saadetud.

Näed kõiki enda üleslaaditud pilte oma üleslaadimiste logist. Sa oled väga teretulnud veel pilte üles laadima ja sellega Wikimedia Commonsi kogu täiendama, kuigi võistlus on selleks aastaks lõppenud.

Kui Sa tahaksid pildistatud objektide kohta ka artikleid kirjutada, et info nende kohta jõuaks teiste inimesteni, leiad abi uuele kaastöölisele mõeldud lehelt.

Et tulevikus võistlusi veel paremini korraldada, siis kutsume Sind vastama lühikesele tagasisideküsitlusele. Saad küsitlusele vastata siin (ka eesti keeles). Jaga meiega oma kogemust, mis Sulle meeldis ja mis mitte.

Heade soovidega

Wiki Loves Monumentsi korraldustiim
Wiki Loves Monuments logo