Template:WLM 2013 thank you/pl

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

العربية  català  Deutsch  Deutsch (Sie-Form)  English  español  eesti  français  galego  magyar  italiano  Nederlands  polski  română  svenska  ไทย  українська  +/−

Dziękujemy za uczestnictwo w konkursie Wiki Loves Monuments 2013! Prosimy o wypełnienie ankiety

Drogi/a WLM 2013 thank you,
Dzięki za uczestnictwo w Wiki Loves Monuments 2013 oraz za dzielenie się swoimi zdjęciami z całym światem! Prosimy o kilka minut twojego czasu.

Dzięki osobom takim jak ty zebraliśmy ponad 365 tysięcy zdjęć zabytków z ponad 50 krajów na całym świecie czyniąc Wiki Loves Monuments ponownie największym konkursem fotograficznym jaki kiedykolwiek zorganizowano.

Wszystkie przesłane przez ciebie zdjęcia możesz znaleźć w rejestrze przesłanych plików. Jednocześnie zachęcamy do dalszego przesyłania plików na Wikimedia Commons. Jeśli chciałbyś/chciałabyś edytować hasła w Wikipedii związane z zabytkami (i nie tylko) zapraszamy do przewodnika po Wikipedii, gdzie znaleźć możesz wszelkie niezbędne informacje oraz pomoc.

Aby przyszłoroczna edycja konkursu mogła być lepiej zorganizowana prosimy o przekazanie swojej opinii w krótkiej ankiecie. Prosimy o wypełnienie tej ankiety w swoim języku. Cenne będą dla nas wszelkie informacje co podobało i nie podobało ci się w konkursie Wiki Loves Monuments 2013.

Z wyrazami szacunku,

organizatorzy konkursu Wiki Loves Monuments
Wiki Loves Monuments logo
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{WLM 2013 thank you}} instead.