Template:WLM 2013 thank you/uk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

العربية  català  Deutsch  Deutsch (Sie-Form)  English  español  eesti  français  galego  magyar  italiano  Nederlands  polski  română  svenska  ไทย  українська  +/−

Дякуємо за вашу участь у конкурсі Вікі любить пам'ятки 2013! Пройдіть наше опитування, щоб допомогти нам.

Шановний WLM 2013 thank you,
Дякуємо за ваш внесок у рамках конкурсу Вікі любить пам'ятки 2013, а також за те, що ви поділилися своїми фотографіями з усім світом! Просимо вас наостанок приділити нам ще кілька хвилин вашої уваги.

Завдяки участі таких людей як ви у рамках конкурсу було зібрано понад 365 000 фотографій об'єктів культурної спадщини з більш, ніж 50 країн світу, що дозволило йому стати наймасштабнішим фотоконкурсом, що проводився будь-коли.

Ви можете знайти надіслані вами світлини у журналі завантажень, крім того, ми запрошуємо вас й надалі вантажити зображення та сприяти розвитку ВікіСховища навіть, якщо ви поки що не здобули жодних призів.

Якщо ви бажаєте розпочати редагувати відповідні статті у Вікіпедії й тим самим поділитися своїми знаннями з іншими людьми, будь ласка, перейдіть на сторінку привітання Вікіпедії для отримання додаткових інформації, інструкцій та допомоги.

Для того щоб зробити наступні фотоконкурси більш вдалими, ніж цього року, нам би хотілося, щоб ви поділилися своїм досвідом участі, пройшовши наше невеличке опитування. Будь ласка, заповніть цю невеличку анкету вашою рідною мовою та допоможіть нам дізнатися, що вам сподобалося та не сподобалося у Вікі любить пам'ятки 2013.

З повагою,

Команда Вікі любить пам'ятки.
Wiki Loves Monuments logo
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{WLM 2013 thank you}} instead.