Template:Copyvionote/tr

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Pay attention to copyright
[[:{{{1}}}]] resmi telif hakkı ihlali olduğu gerekçesiyle işaretlendi. Wikimedia Commons sadece herkes tarafından herhangi bir izin almaksızın kullanılabilen özgür içeriği kabul etmektedir. Daha detaylı bilgi için Commons:Lisans sayfasını okuyabilirsiniz. Resimler hakkında bilgi için görüntü karar defteri sayfasını okuyabilirsiniz. Commons politikaları hakkındaki sorularınız için Yardım masasını kullanabilirsiniz. Resim yakında silinecektir. Eğer telif haklarını ihlal etmediğini düşünüyorsanız [[|tartışma sayfasında]] açıklayınız.

Afrikaans  asturianu  Bahasa Melayu  Bahasa Indonesia  azərbaycanca  British English  dansk  italiano  sicilianu  Deutsch  euskara  català  magyar  čeština  português do Brasil  norsk bokmål  română  Lëtzebuergesch  español  português  English  hrvatski  Plattdüütsch  français  Nederlands  norsk  Malti  Deutsch (Sie-Form)‎  norsk nynorsk  polski  galego  slovenčina  slovenščina  suomi  svenska  Tiếng Việt  Türkçe  Zazaki  Ελληνικά  беларуская (тарашкевіца)‎  български  македонски  русский  српски / srpski  тоҷикӣ  українська  հայերեն  मराठी  বাংলা  മലയാളം  ไทย  မြန်မာဘာသာ  한국어  日本語  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  עברית  العربية  فارسی  +/−

DİKKAT: Lütfen, yalnızca çeviri için olan bu şablonu doğrudan kullanmayın! Bunun yerine, {{Copyvionote}} şablonu kullanın.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Copyvionote}} instead!