Template:File permission/lv

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
العربية  беларуская беларуская (тарашкевіца)  ပအိုဝ်ႏဘာႏသာႏ  বাংলা  català  čeština  dansk  Deutsch  Deutsch (Sie-Form)  Ελληνικά  English  español  euskara  فارسی  suomi  français  galego  עברית  hrvatski  magyar  հայերեն  italiano  日本語  ಕನ್ನಡ  한국어  lietuvių  latviešu  македонски  മലയാളം  मराठी  မြန်မာဘာသာ  norsk bokmål  Plattdüütsch  Nederlands  norsk  polski  português  română  русский  sicilianu  slovenčina  slovenščina  српски / srpski  svenska  ไทย  Türkçe  українська  اردو  Tiếng Việt  中文(简体)  中文(繁體)  +/−
Brīdinājuma zīme
Šis fails, visticamāk, tika dzēsts.
Paldies par [[:{{{1}}}]] augšupielādi. Šim failam trūkst atļaujas informācijas. Ir norādīts avots, bet nav pierādījumu, ka autors vai autortiesību turētājs ir piekritis licencēt failu ar norādīto licenci. Lūdzu, norādi saiti uz atbilstošu tīmekļa vietni ar licences informāciju vai līdz autoram vai autortiesību turētājam nosūtīt e-pastu ar rakstisku atļauju uz VRT (permissions-commons@wikimedia.org). Tev var būt jāveic šī procedūra pat, ja tu esi autors; plašākai informācijai, lūdzu, apskati Commons:But it's my own work!. Pēc atļaujas nosūtīšanas tu drīksti faila apraksta lapā nomainīt {{No permission since}} iezīmi ar {{subst:PP}}.

Lūdzu, apskati šo lapu plašākai informācijai par to, kā apstiprināt atļauju vai, ja vēlies saprast, kāpēc mēs prasām atļauju, kad tu augšupielādē citu cilvēku darbus vai darbus, kas ir iepriekš publicēti (arī tad, ja tie ir tevis radīti).

Visticamāk, fails ir ticis dzēsts. Ja tu nosūtīji atļauju, mēģini to nosūtīt atkārtoti pēc 14 dienām. Neveic atkārtotu augšupielādi. Kad VRT brīvprātīgais apstyrādās tavu e-pastu, failu varēs atjaunot. Papildus tam tu vari pieprasīt faila atjaunošanu, pieprasījumā norādot saiti uz faila lapu Commons, kur tas bija augšupielādēts ([[:{{{1}}}]]) un augstāk prasīto informāciju.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{File permission}} instead.