Template:File permission/sk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
العربية  беларуская беларуская (тарашкевіца)  ပအိုဝ်ႏဘာႏသာႏ  বাংলা  català  čeština  dansk  Deutsch  Deutsch (Sie-Form)  Ελληνικά  English  español  euskara  فارسی  suomi  français  galego  עברית  hrvatski  magyar  հայերեն  italiano  日本語  ಕನ್ನಡ  한국어  lietuvių  latviešu  македонски  മലയാളം  मराठी  မြန်မာဘာသာ  norsk bokmål  Plattdüütsch  Nederlands  norsk  polski  português  română  русский  sicilianu  slovenčina  slovenščina  српски / srpski  svenska  ไทย  Türkçe  українська  اردو  Tiếng Việt  中文(简体)  中文(繁體)  +/−
Warning sign
Tento súbor bol pravdepodobne zmazaný.
Ďakujeme za nahratie [[:{{{1}}}]]. Pri tomto súbore chýba informácia o povolení. Je udaný zdroj, ale nie je doložené, že autor, alebo držiteľ autorských práv súhlasil s licencovaním súboru danou licenciou. Doplňte prosím, odkaz na príslušnú webovú stránku s licenčnými informáciami, alebo pošlite email s kópiou písomnného povolenia na OTRS (permissions-commons@wikimedia.org). Tento postup je potrebné použiť aj v prípade, že autorom ste Vy osobne.

Pozrite si, prosím, túto stránku pre ďalšie informácie ako potvrdiť povolenie a stránku Commons:Permission ak chcete lepšie pochopiť prečo vyžadujeme povolenie v prípade nahratia súboru, ktorého nie ste autorom.

Tento súbor bol pravdepodobne už zmazaný. Ďalší možný postup:

  • Ak ste už odoslali povolenie, skúste ho, prosím, poslať znovu po 14 dňoch.
  • V žiadnom prípade nenahrávajte súbor opakovane.
  • Keď dobrovoľník tímu OTRS spracuje váš email, môže byť súbor obnovený.
  • Súčasne môžete požiadať tu o obnovenie s udaním linku na stránku súboru na Commons, kde bol nahraný ([[:{{{1}}}]]) a vyššie požadovaných informácií.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{File permission}} instead.