Template:WLM 2019 thank you/i18n/fa

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of a page Template:WLM 2019 thank you/i18n and the translation is 100% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Template:WLM 2019 thank you/i18n and have to be approved by a translation administrator.

Wiki Loves Monuments logo

از شرکت شما در مسابقه‌ی ویکی دوست‌دار یادمان‌های سال ۱۳۹۸-۲۰۱۹ سپاسگزاریم. لطفاً با پر کردن این فرم ارزشیابی به ما برای بهتر کردن مسابقه کمک کنید.

کاربر عزیز

از شما به خاطر شرکت در مسابقه‌ی ویکی دوست‌دار یادمان‌ها و قرار دادن عکس‌هایتان در اختیار تمام دنیا سپاسگزاریم. اجازه می‌خواهیم چند دقیقه‌ی دیگر از وقت‌تان را بگیریم. به لطف شرکت‌کنندگانی مانند شما بیش از ۲۱۰هزار عکس از میراث فرهتگی بیش از ۴۰ کشور برای مسابقه‌ی امسال ارسال شد.

تمام عکس‌هایتان را می‌توانید در upload logببینید. و قطعاق اگر مایل باشید می‌توانید همچنان عکس‌هایتان را بارگذاری کنید و به گسترش ویکی‌انبار کمک کنید هرچند که دیگر نمی‌توانید جایزه ببرید. اگر دوست دارد صفحات مربوطه‌ی ویکی‌پدیا را ویرایش و معلومات خود را با دیگران قسمت کنید لطفاً برای اطلاعات بیش‌تر به the Wikipedia Welcome page مراجعه کنید.

برای هرچه بهتر کردن مسابقات سال‌های آینده مایلیم از شما برای شرکت در یک نظرسنجی کوتاه دعوت کنیم. لطفاً این نظرسنجی کوتاه را پر کنید تا تصویر بهتری داشته باشیم از آن‌چه در مسابقه‌ی امسال دوست داشتید یا نداشتید.

با احترام تیم برگزاری ویکی‌ دوست‌دار یادمان‌ها

توجه: از این الگو مستقیماً استفاده نکنید. این الگو تنها برای ترجمه است. از الگوی {{WLM 2019 thank you}} استفاده کنید.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{WLM 2019 thank you}} instead!