Template:WLM 2019 thank you/i18n/uk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of a page Template:WLM 2019 thank you/i18n and the translation is 100% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Template:WLM 2019 thank you/i18n and have to be approved by a translation administrator.

Wiki Loves Monuments logo

Дякуємо за Вашу участь у «Вікі любить пам'ятки» 2019! Будь ласка, допоможіть із цим опитуванням

Шановний WLM 2019 thank you/i18n,

Дякуємо Вам за Ваш внесок, здійснений у рамках конкурсу «Вікі любить пам'ятки 2019», а також за те, що ділитеся своїми фото з цілим світом! Ми хотіли б попросити Вас виділити нам ще кілька хвилин Вашого часу. Завдяки участі таких людей, як Ви, цей конкурс зібрав понад 210 тисяч фотографій об'єктів культурної спадщини із понад 40 країн світу.

Ви можете знайти всі свої зображення у власному журналі завантажень, і, звісно, ми будемо дуже раді, якщо Ви продовжите завантажувати зображення й допомагати розвивати Вікісховище, хоч за це Ви не зможете отримувати винагороди (принаймні наразі). Якщо Ви хотіли б почати редагувати релевантні статті Вікіпедії та ділитися своїми знаннями з іншими людьми, будь ласка, перейдіть на сторінку ознайомлення з Вікіпедією, аби отримати більше інформації, ознайомитися з інструкціями й отримати допомогу.

Аби робити майбутні конкурси ще більш успішними, ніж цьогорічний, ми хотіли б запросити Вас поділитися з нами своїми враженнями, пройшовши коротеньке опитування. Будь ласка, дайте відповіді на запитання в цьому коротенькому опитуванні, і дайте нам змогу дізнатися, що Вам сподобалося в конкурсі «Вікі любить пам'ятки» 2019, а що ні.

З найкращими побажаннями,
команда конкурсу «Вікі любить пам'ятки»

УВАГА: Будь ласка, не використовуйте цей шаблон безпосередньо! Це тільки переклад. Використовуйте шаблон {{WLM 2019 thank you}}.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{WLM 2019 thank you}} instead!