Template:Please tag images/cs

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

català  čeština  dansk  Deutsch  English  español  Esperanto  français  galego  italiano  lietuvių  magyar  Nederlands  norsk bokmål  português  polski  sicilianu  slovenčina  slovenščina  suomi  Tiếng Việt  Ελληνικά  македонски  русский  українська  հայերեն  한국어  日本語  中文(简体)  中文(繁體)  עברית  فارسی  +/−


Děkujeme vám, že na Wikimedia Commons přidáváte soubory. Nezapomínejte, že obrázky a jiné soubory na Commons musí být k dispozici pod svobodnou licencí a musí být užitečné projektům nadace Wikimedia. Aby mohli ostatní vaše soubory používat, musí popisná stránka obsahovat některé další údaje. Zejména:
  • Krátkou větou popište, o čem soubor pojednává. (Co je na obrázku?)
  • Uveďte autora a datum vytvoření. Pokud jste autorem, výslovně to napište. Pokud je autorem jiný uživatel projektů Wikimedia, přidejte odkaz na jeho uživatelskou stránku. Nejlépe použijte nástroj CommonsHelper.
  • Pokud nejste sami autorem, uveďte zdroj, odkud soubor máte.
  • Přidejte popisek licence – soubory bez odpovídajícího licenčního popisku budou smazány.
  • Přidejte soubor do jedné či více galerií nebo odpovídajících kategorií, takže ho ostatní budou moci najít. Pomoc při hledání, kam soubor patří, vám může poskytnout nástroj CommonsSense.

Pokud jste soubor okopírovali z jiné wiki, nezapomeňte okopírovat všechny informace, které jsou na původní wiki napsány, a uvést, který uživatel tam soubor původně načetl. Používejte nástroj CommonsHelper.

Při tvorbě popisných stránek se doporučuje používat šablonu Information. Další informace k šabloně najdete na stránce Template talk:Information.

Upravit text popisné stránky můžete její editací. Načtením nové verze souboru popisnou stránku nezměníte.

Uveďte pokud možno co nejvíce informací. Pokud není u souboru uveden dostatek údajů, může být smazán. Další informace naleznete v pokynech Commons:První kroky. Pokud máte nějaké otázky nebo potřebujete pomoc, napište na Commons:Hospoda U Commons.

Děkuji.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Please tag images}} instead.