Template:No tag message/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search

català | čeština | dansk | Deutsch | Ελληνικά | English | Esperanto | español | français | galego | עברית | italiano | 日本語 | 한국어 | lietuvių | македонски | norsk bokmål | Nederlands | polski | português | русский | sicilianu | slovenčina | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/− Здраво! Ви благодариме за Вашето учество на Ризницата. Би сакале да Ви посочиме дека има проблем со наведувањето на изворот или правилното лиценцирање (авторскоправниот статус) за податотеката. Ќе мора да го решите проблемот, чиј опис ќе го најдете на горенаведената врска. Благодариме.