Template:MOTD month header/mk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to: navigation, search
други јазици:

Alemannisch | العربية | беларуская | беларуская (тарашкевіца)‎ | বাংলা | català | čeština | dansk | Deutsch | English | español | français | galego | magyar | italiano | 日本語 | қазақша | 한국어 | Lëtzebuergesch | македонски | Nederlands | occitan | Kapampangan | polski | português | română | русский | slovenčina | slovenščina | shqip | Türkçe | Winaray | 粵語 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Среда
29
Март
Месеци : Јан · Фев · Мар · Апр · Мај · Јун · Јул · Авг · Сеп · Окт · Нов · Дек purge this page's cache

Ова е вклучувачка страница за Снимка на денот, и предвидена е да функционира како табела. Доколку ја уредувате, задолжително внимавајте да остане таква каква што е, за да не се оштети форматирањето. Ве молиме да не ги поместувате и менувате ознаките „“ и „“ од оваа страница, освен во случај ако точно знаете што правите. Ви благодариме.

НАПОМЕНА: Не користете го овој шаблон непосредно!! Ова служи само за превод. Користете го шаблонот {{MOTD month header}}!

NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{MOTD month header}} instead!