Template:File license/tr

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
bahasa melayu  català  čeština  dansk  deutsch (Sie-Form)  deutsch  english  español  français  galego  hrvatski  italiano  magyar  nederlands  norsk  norsk bokmål  norsk nynorsk  português  polski  português do Brasil  română  sicilianu  slovenčina  slovenščina  suomi  svenska  türkçe  беларуская  беларуская (тарашкевіца)  български  македонски  русский  українська  ಕನ್ನಡ  ತುಳು  മലയാളം  한국어  日本語  中文(简体)  中文(繁體)  עברית  العربيَّة  فارسی  +/−
Warning sign
Bu dosya silinmiş olabilir.
[[:{{{1}}}]] dosyasını yüklediğiniz için teşekkürler. Dosya sayfasının ya lisansla ilgili yeterli bilgi içermediğini ya da lisansla ilgili çelişkili bilgiler içerdiğini, dolayısıyla telif hakkı durumunun belirsiz olduğunu fark ettim.

Bu dosyayı kendiniz oluşturduysanız geçerli bir lisans etiketi sağlamalısınız. Örneğin, dosyayı çoklu lisans altında yayınlamak için "Creative Commons Attribution-ShareAlike All-version license" + GFDL olarak veya kamu malı yapmak için {{PD-self}} ile etiketleyebilirsiniz. (Kullanabileceğiniz lisans etiketlerinin tam listesi için "Commons:Copyright tags"e bakın.)

Dosyayı kendiniz oluşturmadıysanız veya muhtemelen telif hakkı korumasına tabi olan başka bir çalışmanın türeviyse, onu nerede bulduğunuzu belirtmelisiniz, (Örn., genellikle onu aldığınız web sayfasına bir bağlantı olarak), Commons için kabul edilebilir bir lisansa sahip olduğuna dair kanıt sağlamalısınız (Örn., genellikle o sayfadaki içeriğin kullanım koşullarına bir bağlantı olarak) ve uygun bir lisans etiketi eklemelisiniz. Dosyayı kendiniz oluşturmadıysanız ve belirli kaynak ve lisans bilgileri web'de mevcut değilse, "VRT" sistemi aracılığıyla izni sağlamak ve orada açıklanan prosedürü izlemek zorundasınız.

Kaynaksız veya uygun olmayan şekilde lisanslanan dosyaların, silme ölçütlerinde açıklandığı gibi uygun bilgilerden yoksun olarak işaretlendikten bir hafta sonra silineceğini unutmayın. Başka dosyalar yüklediyseniz, lütfen bu dosyalar için de doğru bilgileri sağladığınıza göz atın. Lisanslarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen "Commons:Village pump/Copyright"ta sorun veya yardım sayfalarımıza bakın. Teşekkürler.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{File license}} instead.