Commons:خوش آمدید

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Community portal
introduction
Help deskVillage pump
copyrightproposals
Administrators' noticeboard
vandalismuser problemsblocks and protections

ویکی‌انبار چیست؟[edit]

ویکی‌انبار یک «انبار برای فایل رسانه» است که محتوای با پروانه آزاد رسانه‌ای (مثل کلیپ‌های ویدئویی) را در اختیار عموم قرار می‌دهد و این کار به زبان خودشان است. ویکی‌انبار یک انبار عمومی برای ویکی‌های مختلف بنیاد ویکی‌مدیا است ولی حتما نیاز نیست که عضو یکی از این ویکی‌ها باشید. ویکی‌انبار را افراد داوطلب اداره می‌کنند نه مجموعه‌دارهای پول‌طلب. نگاه ویکی‌انبار را در این صفحه بخوانید. زه ویکی‌انبار از فناوری ویکی استفاده می‌کند و مثل ویکی‌پدیا همه می‌توانند ویرایش کنند. پرونده‌های موجود در ویکی‌انبار (انبار ویکی‌مدیا) بدون بارگذاری مجدد قابل استفاده برای تمام پروژه‌های ویکی است.

ویکی‌انبار که در سال ۲۰۰۴ کار خود را شروع کرد در کمتر از دو سال توانست به یک میلیون پرونده برسد. این پروژه هم اکنون 50,787,051 پرونده و 50,243,976 مجموعه رسانه‌ای دارد. اطلاعات بیشتر درباره ویکی‌انبار را می‌توانید در تکذیبنامه و فراویکی بخوانید.

انبار ویکی‌مدیا رایگان است و همه می‌توانند عکس‌ها را کپی‌کنند، استفاده کنند و حتی تغییر بدهند به شرطی که به قوانین پدیدآورنده احترام بگذارند. قوانین پدیدآورنده بیشتر مربوط به چیزهایی مثل ذکر منبع اثر، انتشار کپی، انتشار با همان پروانه آزاد قبلی، الخ است. پایگاه داده ویکی‌انبار و متن‌هایش تحت پروانه Creative Commons Attribution/Share-Alike License هستند. اطلاعات مربوط به استفاده از پرونده های ویکی‌انبار را در استفاده از محتوای ویکی‌انبار در بیرون از انبار و گام‌های نخستین برای استفاده از پرونده‌های انباری می‌توانید بیابید.

همکاری

برای اینکه به ویکی‌انبار کمک کنید توسعه پیدا کند کارهای مختلفی می‌توانید انجام دهید.

همکاری در آثار[edit]

اگر شما یک عکاس ماهر هستید حتما با عکس هایتان به ما کمک کنید. اگر شما یک طراح و هنرمند هستنید نخست نگاه کنید به کدام پویانمایی ها و نمودارها بیشتر نیاز است.

همکاری در مهارت‌ها[edit]

عیر از بارگذاری پرونده کارهای دیگری نیز در ویکی‌انبار هست که می‌توانید انجام دهید:

با زمانی که دارید همکاری کنید[edit]

نیاز نیست که حتما یک هنرمند باشید یا نویسندگی‌تان برای نوشتن راهنماها خیلی خوب باشد. همین که احساس می‌کنید می‌توانید به ما کمک کنید و در خانه دست به کار می‌شوید کافی است.

سیاحت[edit]

ثبت‌نام در سامانه

بدون ورود به ویکی‌انبار قادر نیستید هیچ پرونده‌ای بارگذاری کنید پس بهتر است "ثبت نام کنید/وارد شوید" و با نام کاربر ی خودتان پرونده بارگذاری کنید. با این حال برای ویرایش صفحه‌ها الزامی به عضو شدن نیست. اگر قبلا حساب کاربری یکپارچه ایجاد کرده باشید با همان نام کاربری می‌توانید وارد شوید.

راهنمای نخستین گام‌ها

گام‌های نخستین و پرسش‌های رایج پس از ثبت نام به شما بسیار کمک خواهد کرد. به شما کمک می‌کند رابط کاربری‌تان را تنظیم کند (به زبان خودتان) و راه بارگذاری پرونده‌ها را بیاموزید و با سیاست پروانه آشنا شوید. برای مشارکت در اینجا به تخصص‌های فنی نیاز ندارید. برای تصمیم‌گیری و ارتباط با دیگران جسور باشید و فرض حسن نیت داشته باشید این یک ویکی است و کار با آن بسیار ساده است.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به ورودی کاربران بروید یا سوالات تان را در قهوه‌خانه یا از طریق کانال #wikimedia-commons webchat آی آر سی بپرسید.

پرونده‌های ویکی‌انبار با رده‌ها و نگارخانه‌ها دسته‌بندی شده است و یک نمای کلی از رده‌ها را در صفحه اصلی می‌توانید ببینید.

از الگوی بابل در صفحه کاربری خود استفاده کنید تا دیگران بدانند شما چه زبان‌هایی می‌دانید و چه توانایی‌های گرافیکی‌ای دارید.

همه بارگذاریهای شما در یک نگارخانه شخصی ذخیره می‌شود. لطفا با تایپ ~~~~ نام خود را در صفحات بحث امضا کنید. اگر پرونده‌ها را از یک ویکی دیگر کپی می‌کنید از کامن هلپر استفاده کنید.

سرویس‌ها و نرم‌افزارهای بیشتر

If you want to upload large numbers of images, the program VicuñaUploader or Commonist will be helpful. If you need specific information on tools for viewing or editing our content please see the software page and tools page.

We hope that you will enjoy it here and that you will have fun.

Wikimedia-logo.svg
ویکی‌پدیا ویکی‌پدیا
دانشنامه
ویکی‌خبر ویکی‌خبر
خبرنگاری باز
ویکی‌واژه ویکی‌واژه
فرهنگ لغات و اصطلاحنامه
ویکی‌کتاب ویکی‌کتاب
متون و کتابچه راهنماهای آزاد
ویکی‌گفتاورد ویکی‌گفتاورد
گفتاورد
ویکی‌گونه ویکی‌گونه
راهنمای گونه‌ها
ویکی‌دانشگاه ویکی‌دانشگاه
ابزارهای آموزشی
ویکی‌سفر ویکی‌سفر
راهنمای سفر
ویکی‌نبشته ویکی‌نبشته
متن‌های منبع
ویکی‌داده ویکی‌داده
پایگاه اطلاعات
فراویکی فراویکی
هماهنگی
مدیاویکی مدیاویکی
توسعهٔ نرم‌افزار ویکی

قالب سنگ مصنوعی-موزاییک پلیمری وویبره ای- سمنت پلاست[edit]

حدذف بزرگترین مجموعه تولید وکیوم وتزریق پلاستیک انواع قالب های سنگ مصنوعی سمنت پلاست ، انواع قالب موزائیک (موزاییک) ،سنگ مصنوعی،انواع قالب سنگ پله و زیر پله ، قالب قرنیز و المان های داخلی ، قالب جدول خیابانی ، قالب مبلمان شهری ، قالب سنگ نما و سنگ های ساختمانی ، انواع قالب های طرح صخره ای و آنتیک ، قالب بادبر ، جهت دکوراسیون داخل و خارج ساختمان ،نما رومی ،ستون وسرستون

      • شرکت اسپادانا تولید کننده قالب های پلیمری تولید سنگ مصنوعی***

فروش انواع قالب فرمینگ سنگ مصنوعی با نازلترین قیمت و با کیفیت برتر ( با مواد وارداتی و پترو شیمی داخلی) : ABS قالب قالب تزریقی ازجمله تولیدات قالب این شرکت میتوان به موارد زیر اشاره نمود: قالب انواع موزائیک های ویبره ای وموزاییک پلیمری در طرح های بسیار زیاد و قالب موزاییک های ساده در اندازه های 30*30 cmو 40*40 cmو 50*50 cmو 30*60 cmو ... قالب انواع سنگ های نما ، قالب سنگ آنتیک ، قالب بادبر و دکوراتیو جهت دکوراسیون داخل و خارج ساختمان قالب سنگ های ساختمانی عریض و قالب سنگ نمای بالاتر از 60*40 cm قالب جدول 35*50 cm قالب انواع سنگ پله و زیر پله قالب سنگ کتیبه طراحی قالب های مبلمان شهری و قالب های مخصوص شهرداری و ... توجه : قالب سازی بر اساس سفارش مشتری و مطابق نمونه محصول و یا عکس نیز پذیرفته می شود . برای کسب لطلاعات بیشتر با شماره ذیل تماس حاصل فرمائید: ارسال تصاویر و لیست قیمت در تلگرام و واتس آپ09134101292

ویا برای دیدن کامل محصولات به سایت ماقالب سنگ مصنوعی مراجعه فرمایید.
— Preceding unsigned comment added by اسپادانا استون (talk • contribs) 13:49, 4 November 2018 (UTC)

شرکت عمران آذرستان[edit]

شرکت عمران آذرستان شرکت عمران آذرستان در سال 1367، با اتکا به تجارب طولانی و مفید موسسین خود و با هدف فعالیت در زمینه ساخت و ساز پروژه‌های بزرگ در سطح کشور عزیزمان، شروع به کار نمود.

تاریخ فعالیت این شرکت مملو از فراز و نشیب‌هایی است که اگر توکل به خدا و داشتن روحیه کار جمعی و سختکوشی در میان مدیران و پرسنل فهیم این مجموعه نبود، این مسیر هرگز به سرانجام نمی‌رسید.

همکاری نیروهای جوان و با سواد در کنار پرسنل قدیمی و مجرب، منبع اصلی انرژی شرکت برای حرکت در مسیر موفقیت و خوشنامی است.

مدیران این شرکت با تلاش و همت عالی خود، توانستند بیش از 50 پروژه کوچک و بزرگ را در نقاط مختلف کشور با موفقیت به پایان برسانند.

و اینک با توجه به تجربه گرانقدر بیش از ربع قرن فعالیت در حوزه عمرانی و نیز داشتن سرمایه‌ای بزرگ به نام نیروی انسانی توانمند و باهوش، این شرکت با در دست داشتن رتبه های ممتاز زیر، بعنوان یکی از خوشنامترین و سربلندترین شرکتها در زمینه عمرانی در سطح کشور مطرح است.
— Preceding unsigned comment added by Yekta.babaei (talk • contribs) 11:07, 17 November 2018 (UTC)