Commons:Köy çeşmesi

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
Shortcut
This project page in other languages:

COMMONS TARTIŞMA SAYFALARI (dizin)

Köy çeşmesine hoş geldiniz

Bu sayfa Wikimedia Commons işlemleri, teknik konuları Wikimedia Commons politikalarının tartışılması amacıyla açılmıştır. Eski tartışmalar için Arşiv sayfasına bakabilirsiniz. Genellikle 3 gün içerisinde herhangi bir cevap bulmayan sorular arşivlenmiş olabilir.

Lütfen dikkat.


  1. Özgün olmayan/ticari materyallerin Wikimedia Commons'a yüklenmesi gerektiğini ve burası ile uyumlu olduğunu veya bunlara izin verilmesi gerektiğine dair soru veya sorunlarınız bulunuyorsa, lütfen asla burada böyle bir istekte bulunmayın ve yorum yapmayın. Bu yalnızca zaman kaybı olacaktır. Wikimedia Commons'un en basit ve temel ilkesi: "Yalnızca özgür içeriğe izin verilmesi ve bulundurulmasıdır." Bu tüm Vikipedi'lerde TBA uyarınca doğal ve temel bir kuraldır.
  2. Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okudunuz mu?
  3. Bir dosyanın adının değiştirilmesi için isteklerinizi Dosya yeniden adlandırma bölümünden yapabilirsiniz.
  4. Unutmayınız, burada aldığınız veya alacağınız cevaplar için kimse sorumlu tutulamaz ve bu cevaplar hukuki bir yanıt değildir. Eğer yasal sorunlarınız varsa burada yardımcı olmaya çalışırız. Ancak yanıtlarımızın hukuki anlamda (örneğin bir avukat) gibi nitelikli yanıtlar olmayacağını unutmamalısınız.
  5. Lütfen bu sayfayı düzenli olarak kontrol ediniz. Sorunuzun yanıtı yine bu sayfada verilecektir. Özellikle bu sayfada yoğun spam mesaj almanıza neden olacak e-posta adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi veya iletişim bilgilerinizi paylaşmayınız.

Bu sayfa kapsamına uymayan amaçlar aşağıda listelenmiştir, lütfen ilgili sayfasına yöneliniz


Arşivlerde arama


 

Centralized discussion
See also: Village pump/Proposals   ■ Archive

Template: View   ■ Discuss    ■ Edit   ■ Watch
It can only be speculated that, like the modern office water cooler, the village pump must have been a gathering place where dwellers discussed ideas for the improvement of their locale. [add]

wikifunctions:Wikifunctions:Project chat outreach:Wikimedia:Village pump